Hoppa till sidans innehåll

Resultat Höglandsträning 17/6 2014

17 JUN 2014 21:16
  • Uppdaterad: 17 JUN 2014 21:29

 

Resultat – HOL

  2014-06-17
  långa
  långa (20/20) Tid Efter
  1. Lucas Sundblad Eksjö SOK 28:27
  2. Sanna Fasth Klubblös 32:16 +3:49
  3. Jens Fasth Boxholm-Mjölby OL 34:21 +5:54
  4. Moa Svensson IK Hakarpspojkarna 34:28 +6:01
  5. Jino Eriksson Klubblös 36:21 +7:54
  6. Adam Hansson OK 64 Torpa 37:04 +8:37
  7. Gabriella Bergander Eksjö SOK 38:41 +10:14
  8. Albin Lager Nässjö OK 38:59 +10:32
  9. Bo-Gunnar Josefsson Nässjö OK 41:35 +13:08
  10. Camilla Eklöf Annebergs GIF 42:40 +14:13
  11. Stefan Arbin Klubblös 43:47 +15:20
  12. Simon Svahn Eksjö SOK 44:45 +16:18
  13. Carina Rosén Eriksson Annebergs GIF 44:46 +16:19
  14. Linus Lager Nässjö OK 45:39 +17:12
  15. Wilma Bergander Eksjö SOK 46:20 +17:53
  16. Helena Karlsson Nässjö OK 46:44 +18:17
  17. Åsa Flink-Svensson Nässjö OK 50:25 +21:58
  18. Monica Henriksson Eksjö SOK 1:00:21 +31:54
  19. Hans Jörgen Hansson Lekeryd-Svarttorps SK 1:12:43 +44:16
  20. Geirulf Flaa Annebergs GIF 1:12:47 +44:20
  mellan
  mellan (10/10) Tid Efter
  1. Lucas Sundblad 2 22:41
  2. Hugo Djurstedt Eksjö SOK 27:55 +5:14
  3. Gabriella Bergander 2 28:45 +6:04
  4. Susanna Djurstedt Eksjö SOK 28:49 +6:08
  5. Klara Höglund Eksjö SOK 33:07 +10:26
  6. Fabian Flaa Annebergs GIF 36:12 +13:31
  7. Kerstin Segersson OK 64 Torpa 36:19 +13:38
  8. Gunvor Arbin Annebergs GIF 38:27 +15:46
  9. Pablo Lindström OK 64 Torpa 44:53 +22:12
  10. Anette Olsson Eksjö SOK 51:16 +28:35
  korta
  korta (2/2) Tid Efter
  1. Sanna Fasth Klubblös 17:00
  2. Agnes Djurstedt Eksjö SOK 22:19 +5:19
  kort-lätt
  kort-lätt (1/1) Tid Efter
  1. Jens Fasth 2 Boxholm-Mjölby OL 11:49

 

Skapad av MeOS 3.1.316 (Beta 1): 2014-06-17 21:28:41

Skribent: Håkan Hammarin

klart.se

 

 

Camilla blev segrare i årets Trollet. 6/6 2018

 

Några av deltagarna.

 

Postadress:
Annebergs GIF
Granvalla
57023 Anneberg

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info